Letos v létě by jsem nechtěl jezdit nikam. Nejraději by jsem zůstal doma u bazénu. Tam je to nejlepší a nejlevnější. Ale rodiče by někam chtěli jet, tak kdyžtak pojedu s nimi. Nejraději by jsem jel do Řecka. Polovinu prázdnin budou rodiče doma, tak budem pořád něco dělat. Céle léto budu ve stínu lenošit a nebo se koupat v našem bazénu. Já jsem prostě rád, že budou dva měsíce prázdniny.

Konec školy

 

co bylo:

Sedmá třída byla dobrá. Měli jsme dobré předměty a nějaké ne moc dobré. Od ledna jsme měli projekt jménem "stromy, skřeti, dřeváci".To jsme každý měsíc byli ve škole nebo jsme šli do přírody a říkali jsme si o stromech, zvířatech a přízodě vůbec. Taky jsme v lednu jeli na lyžařský výcvik do Jánských Lázní. Já na lyžích nikdy nestál, ale tam jsem se naučil jak se lyžuje. A teď mi to už jde.

co bude:

Už se těším na prázdniny. Taky si myslím, že k vysvědčení dostanu jednu až dvě dvojky, maximálně tři. Ale i přez to budu mít dobré vysvědčení. také se těším do osmé třídy. doufám, že za vysvědčení dostanu nějaký dárek.

 

 

PF 2013

Přeji vám hodně štěstí a zdraví k Vánocům a novému roku. Hodně dárků, a aby jste se měli v rodině rádi a nehádali jste se.

 

 

Vítejte na mém webu

Jmenuji se Martin. Chodím do 7.třídy základní školy. Mám jednu sestru. Také mám jednu andulku jménem Pepík, kterou jsem dostal k mým narozeninám a dva křečky, se kterými si rád hraji. Rád hraji hry na svém počítači a čtu si knihy.

Také rád chodím s kamarády na hřiště.

Doma pomáhám mamce s domácími prácemi.

Doma se také rád koupám v našem bazénu. Rád skládám auta z lega.

 

Moje oblíbené předměty ve škole jsou matematika, tělocvik,pracovní vyučování a informační technologii(což je volitelný předmět), ale protože jsem už v 7. třídě je učení mnohem těžší, než na prvním stupni a také máme mnohem více učitelů.

Tento web dělám při hodinách informační technologie a budu zde ukládat moje práce ve škole.

Štítky

Nebyly nalezeny žádné štítky.

Novinky

prázdniny

12.06.2013 11:33
Dnes jsem přidal do Úvodu prázdniny
>>

PF

19.12.2012 11:37
dnes jsem do Úvodu předal 2 nové fotografie-vánoční přáníčka
>>

novinky

05.12.2012 11:33
Dnes jsem přidal Úpravy fotografií a obrázky.
>>

novinka

28.11.2012 11:37
dnes jsem přidal další 3 obrázky a změnil šablonu.
>>

novinka

21.11.2012 11:38
Dnes jsem na svůj web přidal do fotogalerie 5 obrázků.
>>

úpravy stránek

31.10.2012 11:40
Dnes jsem psal v O Andulkách nové věci a dopsal jsem paměťová média.
>>

menu

24.10.2012 11:40
Dnes jsem dodělával paměťová média,přidal jsem obrázky , ale ještě nejsou hotové.
>>

menu

17.10.2012 11:38
Dnes jsem přidal nové dvě záložky v O čem se učíme.Jmenují se Základní pojmy ICT a Paměťová média, kterou ještě nemám dopsanou.
>>

Menu

10.10.2012 11:23
Dnes jsem upravil menu na svém webu. Na mojí stránku jsem přidal O andulkách a odebral Kontakty.
>>

Webová prezentace byla spuštěna

26.09.2012 11:08
Dnes byla spuštěna moje nová webová prezentace.
>>

Vyhledávání

© 2012 Všechna práva vyhrazena.